+37745505190 | +37745505191 | +37745505193 | +38138225405 | +38138704730 Web-Mail Login

KONTAKTI

Adelina Berisha- Prishtinë

Referente, Kolegji i Menaxhmentit Internacional “Globus”

tel.: +37745 505 190
email: adelina.berisha@kolegjiglobus.com

Arbnora Peci – Prishtinë

Referente, Kolegji i Menaxhmentit Internacional “Globus”

tel.: +37745 505 191
email: arbnora.peci@kolegjiglobus.com

Qëndresa Latifi – Podujevë

Referente, Kolegji i Menaxhmentit Internacional “Globus”

tel.: +377 45 505 193

email: qendresa.latifi@kolegjiglobus.com

Visar Nallbani, MA

Menaxher, Teknologjia Informative dhe Komunikimi, Kolegji i Menaxhmentit Internacional “Globus”

tel.: +37745 505 192

email: visar.nallbani@kolegjiglobus.com

Kushtrim Zebica, MA

Menaxher, Zyra për Sigurimin e Cilësisë, Kolegji i Menaxhmentit Internacional “Globus”

tel.: +37745 502 277

email: kushtrim.zebica@kolegjiglobus.com

Ahmet Arifi ecc.dipl.

Sekretar Gjeneral, Kolegji i Menaxhmentit Internacion “Globus”

tel.: +37745 639 639

email: ahmet.arifi@kolegjiglobus.com

Prof.ass.dr. Esat Durguti

Dekan, Kolegji i Menaxhmentit Internacional “Globus”

tel.: +377 45 553 100

email: esat.durguti@kolegjiglobus.com

Prof.ass.dr. Enver Krasniqi

Pro-Rektor, Kolegji i Menaxhmentit Internacional “Globus’

tel. +37745 502 272

email: enver.kransiqi@kolegjiglobus.com

Kolegji i Menaxhmentit Internacional “Globus” Rr. Bedri Pejani, (Prapa  ndërtesës së Qeverisë së Kosovës)
10000 Prishtinë

Repubika e Kosovës
E-mail: info@kolegjiglobus.com
Website: www.kolegjiglobus.com
Tel/Fax:  +38138 225 405 | +38138 704 730
Mobile: + 377 45 505 190 | +377 45 505 191 Prishtinë
Mobile: + 377 45 505 193 | +377 45 505 194 Podujevë